Політика Журналу

Головна мета Збірника наукових праць НУ ОМА “Судноводіння / Shipping & Navigation” – надання широким верствам наукової громадськості можливості обміну інформацією, в тому числі на міжнародному рівні, про результати наукових досліджень в галузі судноводіння, навігації та управління надводними об’єктами, морських перевезень, кораблебудування, економіки та управління підприємств морської індустрії, техногенної безпеки.

Завдання збірника:

1. Висвітлювати нові наукові результати, що мають істотне значення в різних областях технічних та економічних наук.

2. Забезпечувати міжнародні та міжрегіональні науково-координуючі функції в грамотному, якісному і своєчасному висвітленні основних результатів наукових робіт авторів збірника.

3. Формувати постійний стійкий інтерес у наукової і науково-педагогічної громадськості, а також у молодих вчених до збірника, його зростаючу затребуваність в професійних колах спеціалістів технічного та економічного напрямку різних регіонів України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Авторське право

Збірник наукових праць НУ ОМА “Судноводіння / Shipping & Navigation” знаходиться у відкритому доступі. Це означає, що електронний варіант збірника можна переглянути у вільному доступі. Відкритий доступ передбачає, що користувачам дозволяється читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати повні тексти статей збірника за посиланням без попереднього дозволу від видавця і автора.

Публікаційний внесок

Передбачені публікаційні внески від авторів. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та друком збірника, отриманням DOI для статей, а також поштовою пересилкою авторам.

Політика антиплагіату

У збірнику публікують тільки оригінальні наукові роботи. Подання автором статті до редакції передбачає, що вона не була опублікована раніше і не подавалася на публікацію в інший журнал. Якщо автор використовує в своїх роботах уривки з інших статей, то обов’язково мають бути посилання.

Статті, в яких присутній плагіат, не допускаються до публікації. Якщо після перевірки статті в ній буде виявлено наявність плагіату, автору буде вислано повідомлення про відмову в публікації.

Політика скарг

При наявності будь-яких скарг претензій, необхідно повідомити про них головному редактору видання в письмовій формі на електронну адресу sb_svd@onma.edu.ua